Hotel Čechie Praha si zakládá na kvalitě a to především v oblasti gatronomie. Profesionální tým kuchařů s pomocí externích gastrospecialistů připravuje nejlepší recepty převážně českých jídel pro naše zahraniční klienty, ale zároveň velmi aktivně sestavuje jídelníček pro milovníky zdravé výživy, stravy pro sportovce a aktivní lidi vůbec.

Z naší nabídky si vybere každý a pokud ne, jsou naši kuchaři připraveni vyjít maximálně vstříc požadavkům našich klientů. Vaříme z čerstvích domácích surovin a používáme nejmodernější technologie k jejich  zpracování. Proto jsou naše jídla chutná a energeticky vyvážená. Dbáme také na kulturu stravování a proto podáváme jídla v restauraci. Pro rychlé občerstvení provozujeme lobby bar a sportovní bary.

Nabízíme chutná a kvalitní vína, která umocní celkový dojem. Vyberte si z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů, freshů, kávy Illy a to i s sebou.

Připavujeme rauty, coffee breaky, pečeme dorty, vyrábíme domáci zmrzlinu a sorbety.

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

Hlavní restaurace se nachází v prostoru recepce Hotelu Čechie Praha a nabízí hotelovým hostům, ale i volně příchozím:

6:30 – 10:00 – bohatý snídaňový raut (teplé a studené pokrmy, domácí sladké pečivo , káva, široký výběr čajů, ovoce, zelenina).

12:00 – 22:00 – celodenní menu s bohatým výběrem českých i mezinárodních jídel za přijatelné ceny a v příjemném prostředí.

11:30 -15:00 – týdenní menu ( saláty, polévky, těstoviny, maso)

11:00 – 22:00 – room service z celodenního menu

22:00 – 06.00 – lehké občerstvení, káva a alko nealko lze zakoupit v recepci hotelu

V Hotel Čechie Praha najdete příjemné posezení v lobby baru, který se nachází v hotelové hale a je přístupný i veřejnosti. Oddělená část vybavená televizí zajišťuje v lobby baru klidné posezení, vyřízení obchodních schůzek či pouze odpočinek od všedních starostí.

Denně nabízíme čerstvé zákusky z naší pekárny, lahodnou kávu Illy, čerstvé ovocné šťávy a výběr lehkých jídel z našeho lobby bar menu.

Otvírací doba 10:00 – 22:00 hodin v případě zájmu o prodloužení otevírací doby kontaktujte naše obchodní oddělení nebo oddělení F&B +420 602 283 917 nebo hola@hotelcechie.cz

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

Sport bar bowling je umístěn v prostorách bowlingových drah a je zprovozněn při konání akcí dohodnutých s naším obchodním oddělením. Personál baru zajišťujeme našimi pracovníky F&B úseku, nápoje dle standardní nabídky, občerstvení, rauty dle přání zákazníka, popřípadě platí denní menu z restaurace.

Otevírací doba baru je dle doby trvání konkrétní domluvené akce.

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

V rámci tenisového centra se nachází tenis bar, který nabízí široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů včetně energetických. Denně od rána možnost zakoupení obložených housek, kusového ovoce, domácího zákusku či energetických a proteinových tyčinek.

Vybrat si dále můžete z kompletní nabídky snídaňových menu a dále po celý den z pokrmů z hlavního jídelního lístku restaurace.

Najíst se můžete přímo v hotelové restauraci nebo Vám ochotně Vámi vybraných pokrm přineseme na sportoviště.

Celý areál si můžete včetně salonku s terasou, obsluhou a grilem pronajmout za účelem pořádání firemní či soukromé akce. A dohodnout se na individuálním menu a nápojích. Kontaktujte naše obchodní oddělení +420 602 283 917  nebo hola@hotelcechie.cz nebo přímo sportovního managera +420 602 430 661 či e-mailu  sportmanager@hotelcechie.cz

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

V rámci golfového centra se nachází náš sport bar golf, který nabízí široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů včetně energetických. Denně od rána možnost zakoupení obložených housek, kusového ovoce, domácího zákusku či energetických a proteinových tyčinek.

Vybrat si dále můžete z kompletní nabídky snídaňových menu a dále po celý den z pokrmů z hlavního jídelního lístku restaurace.

Najíst se můžete přímo v hotelové restauraci nebo Vám ochotně Vámi vybraných pokrm přineseme na sportoviště.

Celý areál si můžete pronajmout za účelem pořádání firemní či soukromé akce. A dohodnout se na individuálním menu a nápojích. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo přímo sportovního managera +420 602 430 661 či e-mailu  sportmanager@hotelcechie.cz .

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

Recepce je otevřena 24 hodin a nabízí kromě běžných služeb také možnost zakoupení drobného občerstvení (čokolády, sušenky, brambůrky, žvýkačky), alkoholických a nealkoholických nápojů, základních hygienických potřeb, pohlednic, jízdenek MHD.

Dále si můžete objednat využití minibaru a room service.

Rádi Vám zajistíme rezervaci v hotelové restauraci.

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

V rámci pronájmu prostor pro kongresy, coffe breaky, firemní akce, rodinné oslavy zabezpečujeme kompletně gastronomické služby v rámci našeho hotelu. I zde platí, že veškeré suroviny a technologie, které používáme jsou podle posledních trendů za přijatelné ceny. Pokud si nevyberete z naší široké nabídky, velice rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na typ a styl nabídky.

Kromě jídla a nápojů zajistíme i výzdobu, ozvučení, audiotechniku, moderátory, propagační materiály, parkování a další služby dle individuálních přání.

Kontaktujte naše obchodní oddělení  na sales@hotelcechie.cz

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

Nabízíme možnost „ privátní gastronomie“ v jednom z našich salonků pro cca 20 osob. Vybrat si můžete z nabídky jídel naší restaurace nebo uvaříme na objednávku dle Vašeho přání. K ruce Vám bude náš ochotný personál. Zajistíme tématickou výzdobu a vše ostatní potřebné.

Tuto možnost nabízíme v rámci zachování Vašeho soukromí pro osobní či obchodní záležitosti.

Kontaktujte naše obchodní oddělení +420 602 283 917  nebo hola@hotelcechie.cz.

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.