Do našeho kolektivu přijmeme nové zaměstnance na pozice vypsané vpravo.

Pro více informací kontaktujte R. Matějíčková matejickova@hotelcechie.cz

Požadujeme:

  • Komunikativnost
  • U vybraných profesí anglický jazyk, další jazyk výhodou
  • Orientace na zákazníka
  • Proaktivní přístup
  • Spolehlivost
  • Bezúhonnost
  • Flexibilita
  • Praxe vítána

Nabízíme:

  • Dobré  platové podmínky
  • Možnost profesního růstu
  • Dobrou dopravní dostupnost
  • Práci v příjemném prostředí
  • Využití vybraných hotelových služeb zdarma
  • Pro mimopražské uchazeče nabízíme jedinečnou možnost ubytování za nízké nájemné přímo v hotelu

Požadujeme:
Komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
Dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka
Proaktivní přístup, spolehlivost
Schopnost zvládat krizové situace

Náplň práce:
Check-in a check-out, zajištění platby
Zajištění chodu recepce v denních i nočních hodinách
Péče o hosty, poskytování informací hostům
Spolupráce s rezervačním oddělením

Nabízíme:
Dobrou dopravní dostupnost – v blízkosti metra Invalidovna
Využití vybraných hotelových služeb zdarma
Práci v příjemném prostředí

V případě zájmu posílejte své životopisy na email matejickova@hotelcechie.cz