Vítejte v jedinečném resortu Hotel Čechie Praha a jeho čtyřvězdičkovém komplexu Hotel Čechie Praha Garni téměř v centru Prahy, kde si zahrajete golf i v zimních měsících, tenis v pevné hale či na venkovních antukových kurtech, stolní tenis, zajdete do posilovny, na bowling nebo si dopřejete výbornou snídani.

Naše kuchyně je otevřena po celý den a nabízí to nejlepší z české kuchyně, ale i zdravou a lehkou stravu pro dámy a vášnivé sportovce.

Ubytování nabízíme v čistých, dobře vybavených pokojích pro jednotlivce, skupiny, korporátní klienty či sportovní kluby. Pořádáme teambuldingové akce, narozeninové oslavy, firemní turnaje, svatby, dětské dny, konference.

Na Vaši návštěvu se těší příjemný a vyškolení personál, který se bude snažit zajistit maximální komfort pro Vás a Vaše hosty.

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

Kontaktujte naše rezervační oddělení rezervace@hotelcechie.cz nebo obchodní oddělení hola@hotelcechie.cz a domluvte si schůzku v případě speciálních požadavků veškeré akce Vám pomůžeme naplánovat. a zrealizovat i nestandardní přání. Ceny za ubytování se řídí platnými sezonními ceníky a lze poskytovat speciální slevy na základě rámcových smluv o spolupráci.

Kapacita hotelu je 21 dvoulůžkových pokojů. Společně s přilehlou budovou Hotel Čechie Praha (4 *) je maximální kapacita 165 osob na noc.

Služby recepce

Ubytování
Směnárna
Čistírna a praní prádla (do 12 hodin)
Prodej lístků MHD
Zajištění přepravy osob
Služby messengera
Zajištění individuálních výletů a zážitků v Praze a okolí (koncerty, kina, muzea atd.)
Parkování
Rezervace sportovišť

Vybavení pokojů

WC, sprchový kout
LED televize, internet zdarma
Klimatizace
Snídaně kontinentálního typu
Check in od 14:00 a check out do 12:00

Typy pokojů

V našem hotelu nalezente následující typy pokojů:

(A) dvoulůžkové
(B) dvoulůžkové pro jednu osobu

Check in od 14:00 / Check out do 12:00.

Pokoje typu (A) a (B) mají v ceně noclehu snídani kontinentálního typu.