Vítejte v jedinečném resortu Hotel Čechie Praha, čtyřhvězdičkovém komplexu téměř v centru Prahy, kde si zahrajete golf i v zimních měsících, tenis v pevné hale či na venkovních antukových kurtech, stolní tenis, zajdete do posilovny, na bowling nebo si dopřejete výbornou snídani.

Naše kuchyně je otevřena po celý den a nabízí to nejlepší z české kuchyně, ale i zdravou a lehkou stravu pro dámy a vášnivé sportovce.

Ubytování nabízíme v čistých, dobře vybavených pokojích pro jednotlivce, skupiny, korporátní klienty či sportovní kluby. Pořádáme teambuldingové akce, narozeninové oslavy, firemní turnaje, svatby, dětské dny, konference.

Na Vaši návštěvu se těší příjemný a vyškolení personál, který se bude snažit zajistit maximální komfort pro Vás a Vaše hosty.

Naše motto: Všude dobře, v Čechii nejlíp.

Kontaktujte naše rezervační oddělení rezervace@hotelcechie.cz nebo obchodní oddělení hola@hotelcechie.cz a domluvte si schůzku v případě speciálních požadavků veškeré akce Vám pomůžeme naplánovat. a zrealizovat i nestandardní přání. Ceny za ubytování se řídí platnými sezonními ceníky a lze poskytovat speciální slevy na základě rámcových smluv o spolupráci.

Kapacita hotelu je 53 dvoulůžkových pokojů, z toho 3 apartmany a 1 prezidenstké apartmá. Společně s přilehlou budovou Hotel Čechie Praha Garni (3 *) je maximální kapacita 165 osob na noc.

Služby recepce

Ubytování.
Směnárna.
Čistírna a praní prádla (do 12 hodin).
Prodej lístků MHD
Zajištění přepravy osob
Služby messengera
Zajištění individuálních výletů a zážitků v Praze a okolí (koncerty, kina, muzea atd.)
Parkování.
Rezervace sportovišť.

Vybavení pokojů

WC, sprchový kout.
LED televize, internet zdarma.
Klimatizace.
Snídaně formou teplého a studeného bufetu v ceně.
Možnost pozdního check in a check out za příplatek.
Room service.
Na pokoj může být umístěna přistýlka za poplatek

Typy pokojů

V našem hotelu nalezente následující typy pokojů:

(A) dvoulůžkové
(B) dvoulůžkové pro jednu osobu
(C) apartmán
(D) prezidentský apartmán

Check in od 14:00 / Check out do 12:00.