Zajišťujeme ubytování pro firmy a jejich pracovníky za dohodnutých korporátních podmínek.

Pro více informací ohledně ceníku pro větší a menší skupiny, množstevní slevy, smlouvy o spolupráci kontaktujte Ing. Lenka Vinšová – vinsoval@hotelcechie.cz

Společnost nabízí ubytování ve dvouch hotelích Hotel Čechie Praha a Čechie Prague Garni. Hotely jsou úzce propojené a využívají společného zázemí a služeb.

Hotel Čechie Praha ****

Hotel Čechie Praha využívají především individuální turisté, obchodní zástupci a manažeři firem, rodin s dětmi. Hosté v zde mají na pokoji k dispozici minibary a mají vstup do posilovny zdarma.
Kapacita Hotelu je 53  dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, z toho 3 apartmany a 1 prezidenstké apartma. Maximální kapacita hotelu je 165 osob/noc.

Čechie Praha Garni ***

Hotel Čechie Praha Garni je s Hotel Čechie Praha jsou propojeny. Hotel Čechie Praha Garni využívají především skupiny studenti a sportovci
Kapacita hotelu Garni je 21 dvoulůžkových pokojů bez možnosti přistýlek. Maximální ubytovací kapacita je 42 osob/noc.

Další informace o hotelech a službách, naleznete na této stránce nebo v jedotlivých sekcí našeho webu.

Hotel je situován blízko centra Prahy v nedaleké blízkosti tramvajové zastávky a stanice metra Invalidovna. Jen pár minut od hotelu objevíte běžeckou trasu, ideální také na kolo in line brusle či jen procházky. Jsme nedaleko pražské O2 Areny, stadionu Sparty, Slavie a všech velkých nákupních center. Všechny příjezdy do Prahy vedou snadnou cestou k nám.